www.termovize-nnpo.cz | www.fotopast.org | www.termovize-pard.cz | www.hunting-camera.cz | www.merime-teplotu.cz | www.termovize-hikvision.com
Lihovarský rybník  
Lihovarský rybník
O nás Podmínky lovu Aktuálně Kontakty
Ochrana osobních údajů Obchodní podmínky
Termovize PARD
Nově jsme pro Vás spustili platební bránu.
 
 TROFEJE ROKU NA LR 2022
 
1
2
3
4
5
Lihovarský rybník Lihovarský rybník Lihovarský rybník Lihovarský rybník Lihovarský rybník Lihovarský rybník Lihovarský rybník Lihovarský rybník Lihovarský rybník Lihovarský rybník Lihovarský rybník
  REZERVACE MÍSTA
 Kalendář rezervací
  MAPA REVÍRU
 Velký lihovarský rybník
  VÝSTAVBA REVÍRU
 Výstavba malého LR
 Výstavba velkého LR
  VIDEOGALERIE
 Videogalerie
  FOTOGALERIE
 Lihovarský rybník 2021
 Lihovarský rybník 2020
 Lihovarský rybník 2019
 Foto by Sabon
 Foto by Karlos
 Foto by Eva Ilková
 Foto by Boček
 
 
 PODMÍNKY LOVU

Podmínky lovu na klubové vodě Lihovarský rybník

Přístup k Lihovarskému rybníku je po soukromé asfaltové komunikaci, čili odpadají problémy s ničením podvozků auta atd. Rovněž je umožněn přístup a lov na Lihovarském rybníce hendikepovaným rybářům, kteří mohou využívat k rybolovu hlavní bezbariérové molo.
Povolenky pro lov kaprů jsou pouze „Chyť a pusť“!!!
1. Rybář smí používat k lovu nejvýše tří prutů s očky a navijáky.
2. Při jakékoliv způsobu lovu musí být podběrák v rozloženém stavu (délka ramen min. 80cm).
3. Rybář musí mít při lovu desinfekci, metr, podběrák a průkaz totožnosti. Je zakázáno používat montáže tzv. krmítka. Koncová udice musí být složena minimálně z jednoho metru hadičky nebo olověné šňůry, tak aby nedocházelo při zdolávání k pořezání ryb o šňůru.
4. Doby lovu: nonstop
5. Je povoleno u vody tábořit a stanovat.
6. Je povoleno označovaní (krmných) míst bójkami.
7. Je povoleno zavážení nástrah a krmení.
8. Je přísně zakázáno lovení dravých ryb.
9. Kontrolu dodržování rybářského řádu na Lihovarském rybníku u všech lovících smí provádět (kromě osob uvedených v zákoně č.99/2004) nájemce rybníku (rybníkář), vlastník rybníku a dále všichni, kterým písemným povolením (povolenkou) umožnil nájemce právo kontroly a rybolovu. V případě zjištění přestupku proti tomuto rybářskému řádu, bude lovící okamžitě vykázán od vody.
10. Zakazuje se používat při lovu ryb prostředků výbušných, otravných nebo omamných. Používat bodců, samoseků, střílet ryby, lovit do ruky a ok. Sbírat jikry, užívat k lovu elektřinu, chytat v místech, kde se ryby nahromadily za mimořádně nízkého stavu vody, chytat ryby shromážděné ke tření. Vyhrazovat si místa k rybolovu!! Poškozovat okolní přírodu!! Používat jako opěrky prutů vidličky uřezané ze stromů,nebo keřů!! Znečišťovat odpadky revír a jeho okolí!!Lovit na více prutů než je povoleno!! Dále je zakázáno chovat se u vody a v průběhu samotného rybolovu v rozporu s dobrými mravy. Další zákazy a nařízení viz zákon č.
99/2004 sb. §13.
11. Pokud rybář uloví trofejního kapra může se sním vyfotografovat (natočit), a poté jej musí bezpodmínečně vrátit vodě, zákaz sakování
ryb.
12. Každý host musí mít podložku pod kapra, na které může manipulovat s případným úlovkem. Tato podložka musí být před položením ryby vždy navlhčena.
13. DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Rybář bere na vědomí, že před bouřkou, nebo silným větrem , kdy hrozí nebezpečí vyvrácení stromů nebo pádu větví na chytací místo, může vyhledat úkryt v chatce, nebo může využít zastřešený prostor vedle chatky. Setrvat na chytacím místě, nebo jinde na hrázi, může pouze na vlastní nebezpečí.

 
Lihovarský rybník  Kde nás najdete
 
LIHOVARSKÝ RYBNÍK
Velký Dvůr
Bohuslavice u Hlučína
CZECH REPUBLIC
Loc: 49°56’11.054”N, 18°6’53.876”E
Lihovarský rybník
 
Lihovarský rybník  Můj účet
 E-mail:
 Heslo:
registrace

Lihovarský rybník  Předpověď počasí


Lihovarský rybník  Doporučujeme

WWW.FOTOPAST.ORG
WWW.BEZVAKOLO.CZ
WWW.HALFARKNIFES.CZ
WWW.JMDETAIL.COM
WWW.BOHUSLAVICE.EU
WWW.UNASDOMASTUDIO.CZ

 

Copyright © 2006 - 2022 www.lihovarskyrybnik.cz All rights reserved
Design and code by Wassermann (266029)